مهارت تصمیم گیری بوکزیستو

با هر کتاب جدید باری دگر زندگی کنید

قاچ کتاب: کاربردهای خلاقیت در مهارت تصمیم گیری و حل مساله

هدف بوکزیستو آشنایی شما با کتاب خوانی است، لذتی که در خواندن کتاب هست را فقط دوستانی میدانند که کتاب از آنها جدا نمیشود... دوست دارید تمام کتاب های مورد علاقه تان را بخوانید ولی زمان یا انگیزه ندارید؟ راه حل ما بشما اینست که اجازه دهید کتاب در زندگی شما برای خودش قدم بزند... سپس گهگاهی به او سر بزنید... بیایید ماجراجویی خودتان در کتاب خوانی را شروع کنید...

مشخصات کتاب

نام کتاب: کاربردهای خلاقیت در مهارت تصمیم گیری و حل مساله

سال چاپ: زمستان ۱۳۹۲

انتشارات: قدس رضوی

نام نویسنده: جلیل معماریانی

ملیت نویسنده: ایرانی

تعداد صفحات: ۶۴

plant-pot
معرفی کتاب
در این کتاب نویسنده قصد دارد با کمک تکنیک‌های خلاقیت فرد یا تشکل‌ها بتوانند مسئله‌های خودشان را حل کنند و به تصمیم درست برسند. در این کتاب به مهارت‌های حل مسئله و مراحل، ابزارهای حل مسئله می‌پردازد و همین طور به تکنیک‌ها و پرورش و فواید، خلاقیت اشاره دارد.  در کتاب به چند نمونه از کاربردهای این تکنیک‌ها اشاره شده است.
plant-pot
نقد و بررسی کتاب
از نقاط قوت وجذاب این کتاب می توان به این اشاره کرد که با توجه به تعداد صفحات کم، کتاب به نکاتی بسیار کلیدی و کاربری و راه گشای زیادی اشاره کرده بود.
plant-pot
من و کتاب
باتوجه به دغدغه‌ای که در حوزه خلاقیت داشتم و دنبال کتاب هایی از این جنس بودم باعث شد به مطالعه این کتاب بپردازم و باوجود کم حجم بودن کتاب فکر نمی‌کردم تا این حد برای من راه گشا باشد و اینقدر نکات کلیدی داشته باشد.  از چند تکنیک گفته شده که استفاده کردم، بسیار اثر بخش بودند.

معرفِ کتاب

suspect
بوکزیستو

بوکزیستو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.