چایت را من شیرین میکنم بوکزیستو

با هر کتاب جدید باری دگر زندگی کنید

قاچ کتاب: چایت را من شیرین میکنم

دیگر چیزی به رفتنش نمانده بود و من بی تاب ندیدنش، پناه میبردم به تسبیح فیروزه‌ای پروین. کاش مادر، کمی گذشته‌اش را رها می‌کرد و آغوشش را برایم می‌گشود. کاش روزه‌ی سکوتش را به یک لبخند و صدازدن هم که شده، افطار می‌کرد و من از حسام و دلتنگی‌هایم برایش انشا می‌خواندم. اما دریغ‌! مهر قهرش انقدر سنگین بود، که خیال بی خیالی نداشت.

مشخصات کتاب

نام کتاب: چایت را من شیرین میکنم

سال انتشار: ۱۳۹۸

نویسنده: زهرا بلند دوست

ملیت نویسنده: ایران

تعداد صفحه: ۳۶۸

plant-pot
معرفی کتاب
کتاب چایت را من شیرین می‌کنم اولین داستان زهرا بلند دوست است که روایتگر زندگی دختری به نام سارا، ایرانی الاصل و مقیم آلمان است. این کتاب رمانی با درون مایه مذهبی همراه با بیان رشادت های پاسداران و مدافعان حرم در مقابل داعش می‌باشد. در طی داستان شاهد اتفاقات زیادی هستیم که برای خانواده سارا می‌افتد، پدر او جز گروه مجاهدین خلق و مادر مذهبی دارد. در این رمان به بیان زیبایی های اسلام و ایمان نیز پرداخته می‌شود. همچنین از جنایت‌های انجام شده توسط گروه داعش که برادر سارا وارد این گروه شده است نیز بیان می‌شود.
plant-pot
دیدگاه
اگر علاقه مند به خواندن کتاب های رمان با ‌درون مایه مذهبی و عاشقانه هستید این کتاب را حتما مطالعه کنید. داستان کتاب طوری بیان شده که دوست دارید تا انتها بخونید. بیان دقیق جزییات وقایعی که در گروه داعش اتفاق افتاده که باعث دلهره و ترس می‌شود و نهایتا عاشقانه که به جذابیت‌های این کتاب افزوده. همچنین رشادت‌های پاسداران ایرانی بسیار خواندنی و لذت بخش است.
plant-pot
من و کتاب
با خواندن این کتاب احساس می‌کنید چقدر بودن خدا توی همه ی لحظه‌های زندگی حس ارامش خوبی به انسان میده حتی وقتی فراموش می‌کنی که خدا همیشه همه جا حضور داره. این کتاب به خوبی بیان میکنه چقدر میشه اسلام و تحریف کرد و جلوه‌های دیگری از اسلام به ادم‌ها نشان داد و انها را از این دین به هراس انداخت.

معرفِ کتاب

suspect
بوکزیستو

بوکزیستو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.