Elementor #15465

بوکزیستو

آموختن مهارت یادگیری

هدف ما اینست جامعه‌ای ببینیم که می‌تواند مطالعه کند. مطالعه نه به معنای محدود خواندن کتاب، بلکه توانایی استفاده از اطلاعاتی که در اطرافمان وجود دارد. مهارت مطالعه کردن اطلاعات و همینطور یادگرفتن از خواندن و کسب اطلاعات می‌تواند بزرگ‌ترین دستاوردی باشد که هر سیستم آموزشی دنبال می‌کند. ما دوست داریم هر شخصی بداند چطور مطالعه کند و همینطور چطور در ایده‌آل ترین حالت ممکن دانشی جدید بیاموزد یا مهارتی کاربردی یاد بگیرد. ما فکر می‌کنیم این مسیر از خواندن کتاب می‌گذرد یا کتاب بیش‌ترین نقش را در آن دارد، پس بوکزیستو اینجاست که از قدم صفر خواندن کتاب را شروع کنید و در ادامه به مهارت یادگیری هم دست پیدا کنید.

3 قدم تا خواندن تمام کتاب‌های مورد علاقه‌تان

008-invoice

کتاب‌هاتو انتخاب کن

019-user-interface-3

برنامه مطالعه رو بگیر

010-coffee

از مطالعه کتابت لذت ببر

ببینم آماده کتابخوانی هستی؟

معرفی برنامه رایگان مطالعه بوکزیستو (مسیر مطالعه)

به زبان ساده قرار است کمی در عمل انجام‌شده قرار بگیرید☺، چطور؟ قرار است یک برنامه‌ریزی ازپیش ‌انجام‌ شده را روی تقویم دریافت کنید تا به شما طبق فرمولی که در بوکزیستو پیاده می‌کنیم برای شما یادآوری‌های مطالعه فعال شود و شما با کمی انگیزه‌ پیداکردن شروع کنید به خواندن کتاب‌ها. ما دوست داریم شما به مسیر کتابخوانی بازگردید. درست مثل گذشته بتوانید کتاب‌ها را ساده وآسان تا تمام‌‌شدن مطالعه کنید. این برنامه برای شما کاملا رایگان است و روی تمام تقویم گوشی فعال می‌شود.

024-layers

مسیر مطالعه بوکزیستو

027-graphic-tablet

21 روز تا خلق عادت کتاب‌خوانی

کارگاه برنامه ریزی مطالعه کتاب در 21 روز (خلق عادت مطالعه)

بهترین بازیکن در مطالعه کتا‌ب‌های کتابخانه‌ات باش…

اگر حس و حال مطالعه کتاب نداری و کتاب هایی که در کتابخانه‌ات خاک می‌خورند را می‌خواهی بخوانی، این کارگاه برنامه‌ریزی برای نجات تو ساخته شده. ما در این کارگاه 21 روزه یک برنامه جذاب و پر از ماجراجویی داریم که هر شرکت‌کننده باید در گروه خودش بتواند چالش‌های مطالعه را یک به یک پشت سر بگذارد و کتاب‌ها را تمام کند. مثل یک سفر مطالعاتی که پر از جایزه و هدیه و سرگرمی هم هست؛ قرار است از کتابخواندن لذت ببرید طوری که هیچوقت پیش ‌ازاین تجربه نکرده‌اید. همچنین کتاب‌ها را هم تا آخر می‌خوانیم؛ یعنی قرار است یاد بگیریم چطور مطالعه یک کتاب را تمام کنیم.

چِلْکِتاب؛ کارگاه 5 ماهه حرفه‌ای کتابخوانی و مهارت یادگیری

هر زمان شخصی بخواهد به بهترین نسخه خودش در زندگی شخصی و کاری‌اش تبدیل شود باید مهارت‌هایی که لازم دارد را بیاموزد و چه بهتر که بیاموزیم چطور «مهارت جدید یاد بگیریم» . کارگاه چلکتاب در ۵ ماه کمک می‌کند علم مطالعه و فرایند یادگیری را به زندگی خودتان بیاورید و آن را به بخشی از خودتان تبدیل کنید. اینجا بجز مطالعه کتاب کلی تغییر ایجاد میکنیم و مهارت یاد میگیریم. از تندخوانی تا مدیریت زمان و خلق عادات مختلف و همینطور ترک عادت‌های نادرست گرفته تا پیداکردن یک روتین در زندگی روزمره برای رسیدن به آرامشی که همیشه از کارها و اوقات خودتان میخواستید، همه در یک کارگاه ۵ ماهه. ما هیچ عجله‌ای برای رساندن شما به این نتایج نداریم چون ما میخواهیم بشما کمک کنیم این اتفاق بصورت منطقی 

028-calendar-1

چِلْکِتاب؛ 5 ماه آموزش و 40 کتاب برای کتابخوانی

کمکی از ما ساخته‌اس؟

پلتفرم فرهنگ؛ سیستم آموزش جامع

با قدرتمندترین سیستم مدیریت میتوانید بزرگ ترین جامعه و حجم مخاطب را به سادگی داشته باشید و از آزادی نامحدود برای توسعه و گسترش وب سایت و کسب و کار آنلاین خودتان استفاده کنید.

سیستم مدیریت آموزش فرهنگ Farhang محصولی از زانکو Xaankoo Farhang LMS برای فروش حق اشتراک، عضویت VIP، راه اندازی مدرسه و آکادمی و ساخت انجمن.

پلتفرم فرهنگ؛ بی نظیر در ایران

“پلتفرم فرهنگ” برای تمام مدرس ها و بلاگرهایی که میخواهند جامعه خودشان را داشته باشند ساخته شده و کمک میکند هر نوع سایتی برای آموزش و فروش دوره و ساختن جامعه کاربری و طرفداری بسازند و به سادگی آن را مدیریت کنند.

امکانات فوق‌العاده؛ آزادی کامل در اجرا

شما هیچ محدودیتی ندارید. هر تصور و رویایی که از داشتن آکادمی اختصاصی خودتان یا جامعه و طرفداران خودتان دارید را در چند ساعت بدست بیاورید و پایگاه اینترنتی و فروش خودتان را همین امروز با “پلتفرم فرهنگ” آغاز کنید.

تدریس، فروشگاه و درگاه پرداخت

از همین الان میتوانید روی ما حساب باز کنید تا با “پلتفرم فرهنگ” دوره های خودتان را روی سایت قرار دهید، به تدریس بپردازید، برای کاربران پنل ثبت نام و حساب کاربری بسازید با درگاه پرداخت اختصاصی و دلخواه فروشتان را شروع کنید.

پلتفرم فرهنگ؛ راه اندازی ساز و کار مبتنی بر افراد
پلتفرم فرهنگ؛ راه اندازی ساز و کار پول ساز و بستر مبتنی بر طرفدار
پلتفرم فرهنگ؛ کسب و کار اختصاصی شما

فرم تماس و مشاوره قبل از خرید

اگر نیازمند مشاوره قبل از خرید هستید فرم تماس را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پرتکرارترین پرسش‌ها درباره پلتفرم فرهنگ

اگر پاسخی مناسب اینجا نیست و نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید

این پیغام رو از طرف تیم زانکو میخونید، ما میخواستیم در طراحی سایت های آموزشی برای مشتریان سرعت عمل داشته باشیم و همینطور امکاناتی فراهم کنیم که مشتریان بتوانند در سریع ترین زمان ممکن بزرگ ترین بستر آموزشی خودشان را با کمترین هزینه داشته باشند. اینجا بود که ایده تولید محصول ایده آل فرهنگ در ذهن ما شکل گرفت.