بوکزیستو

آموختن مهارت یادگیری

هدف ما اینست جامعه‌ای ببینیم که می‌تواند مطالعه کند. مطالعه نه به معنای محدود خواندن کتاب، بلکه توانایی استفاده از اطلاعاتی که در اطرافمان وجود دارد. مهارت مطالعه کردن اطلاعات و همینطور یادگرفتن از خواندن و کسب اطلاعات می‌تواند بزرگ‌ترین دستاوردی باشد که هر سیستم آموزشی دنبال می‌کند. ما دوست داریم هر شخصی بداند چطور مطالعه کند و همینطور چطور در ایده‌آل ترین حالت ممکن دانشی جدید بیاموزد یا مهارتی کاربردی یاد بگیرد. ما فکر می‌کنیم این مسیر از خواندن کتاب می‌گذرد یا کتاب بیش‌ترین نقش را در آن دارد، پس بوکزیستو اینجاست که از قدم صفر خواندن کتاب را شروع کنید و در ادامه به مهارت یادگیری هم دست پیدا کنید.

3 قدم تا خواندن تمام کتاب‌های مورد علاقه‌تان

008-invoice

کتاب‌هاتو انتخاب کن

019-user-interface-3

برنامه مطالعه رو بگیر

010-coffee

از مطالعه کتابت لذت ببر

ببینم آماده کتابخوانی هستی؟

معرفی برنامه رایگان مطالعه بوکزیستو (مسیر مطالعه)

به زبان ساده قرار است کمی در عمل انجام‌شده قرار بگیرید☺، چطور؟ قرار است یک برنامه‌ریزی ازپیش ‌انجام‌ شده را روی تقویم دریافت کنید تا به شما طبق فرمولی که در بوکزیستو پیاده می‌کنیم برای شما یادآوری‌های مطالعه فعال شود و شما با کمی انگیزه‌ پیداکردن شروع کنید به خواندن کتاب‌ها. ما دوست داریم شما به مسیر کتابخوانی بازگردید. درست مثل گذشته بتوانید کتاب‌ها را ساده وآسان تا تمام‌‌شدن مطالعه کنید. این برنامه برای شما کاملا رایگان است و روی تمام تقویم گوشی فعال می‌شود.

024-layers

مسیر مطالعه بوکزیستو

027-graphic-tablet

21 روز تا خلق عادت کتاب‌خوانی

کارگاه برنامه ریزی مطالعه کتاب در 21 روز (خلق عادت مطالعه)

بهترین بازیکن در مطالعه کتا‌ب‌های کتابخانه‌ات باش…

اگر حس و حال مطالعه کتاب نداری و کتاب هایی که در کتابخانه‌ات خاک می‌خورند را می‌خواهی بخوانی، این کارگاه برنامه‌ریزی برای نجات تو ساخته شده. ما در این کارگاه 21 روزه یک برنامه جذاب و پر از ماجراجویی داریم که هر شرکت‌کننده باید در گروه خودش بتواند چالش‌های مطالعه را یک به یک پشت سر بگذارد و کتاب‌ها را تمام کند. مثل یک سفر مطالعاتی که پر از جایزه و هدیه و سرگرمی هم هست؛ قرار است از کتابخواندن لذت ببرید طوری که هیچوقت پیش ‌ازاین تجربه نکرده‌اید. همچنین کتاب‌ها را هم تا آخر می‌خوانیم؛ یعنی قرار است یاد بگیریم چطور مطالعه یک کتاب را تمام کنیم.

چِلْکِتاب؛ کارگاه 5 ماهه حرفه‌ای کتابخوانی و مهارت یادگیری

هر زمان شخصی بخواهد به بهترین نسخه خودش در زندگی شخصی و کاری‌اش تبدیل شود باید مهارت‌هایی که لازم دارد را بیاموزد و چه بهتر که بیاموزیم چطور «مهارت جدید یاد بگیریم» . کارگاه چلکتاب در ۵ ماه کمک می‌کند علم مطالعه و فرایند یادگیری را به زندگی خودتان بیاورید و آن را به بخشی از خودتان تبدیل کنید. اینجا بجز مطالعه کتاب کلی تغییر ایجاد میکنیم و مهارت یاد میگیریم. از تندخوانی تا مدیریت زمان و خلق عادات مختلف و همینطور ترک عادت‌های نادرست گرفته تا پیداکردن یک روتین در زندگی روزمره برای رسیدن به آرامشی که همیشه از کارها و اوقات خودتان میخواستید، همه در یک کارگاه ۵ ماهه. ما هیچ عجله‌ای برای رساندن شما به این نتایج نداریم چون ما میخواهیم بشما کمک کنیم این اتفاق بصورت منطقی 

028-calendar-1

چِلْکِتاب؛ 5 ماه آموزش و 40 کتاب برای کتابخوانی

کمکی از ما ساخته‌اس؟