کارگاه چلکتاب بوکزیستو

تقویم رایگان برنامه ریزی مطالعه

برای خیلی از ما پیش آمده که مطالعه بسیاری از کتاب ها را رها کرده باشیم، خیلی از ما کتاب‌های نیمه کاره زیادی داریم و البته باید اعتراف کنیم هم ما و هم شما گاهی اوقات از شروع کردن یک کتاب جدید فرار می‌کنیم چون حس می‌کنیم تمام کردن آن بسیار طاقت فرساست! واقعا چرا؟ شاید برای مطالعه هیچ پلن و برنامه ای نداریم… اینجا قرار است این مشکل را برایتان حل کنیم.

تقویم رایگان برنامه‌ریزی مطالعه و کتابخوانی فردی

layers

مشکل کتابخوان‌ها چیست؟

مشکل اصلی یک کتابخوان این است که یادش می‌رود تا کجا یک کتاب را خوانده یا اینکه مشکلی در برنامه ریزی‌اش وجود دارد که اجازه زمانی را به او نمی‌دهد تا کتابش را تمام کند.

کارگاه کتابخوانی

چطور میتوان یک کتاب خواند؟

باید از یک کتابخوان بپرسید! قطعا او به شما خواهد گفت که برای مطالعه کردن در روز وقت میگذارد، به آن اهمیت می‌دهد و البته هیچ وقت بدون برنامه سراغ کتاب نمی رود.

با این برنامه چکار میتوان کرد؟

میتوان برای مطالعه هر کتابی که دوست دارید برنامه ریزی کنید و آن را تمام کنید به شرطی که بیشتر از ۴۵۰ صفحه نداشته باشد! چرا ۴۵۰ صفحه؟ چون فقط برای ۲۱ روز برنامه دارید.

چرا همین الان باید شروع کرد؟

به عملگرایی اعتقادی دارید؟ به همان اندازه که دوست دارید به یک چیز برسید باید برای آن هم گام بردارید، بنظرتان کار سختی است که روزی ۳۰ دقیقه یک کتاب در دست داشته باشید؟ قطعا نه. پس با این برنامه شروع کنید.

کارگاه چلکتاب بوکزیستو

آیا هر ۱ سال یکبار، ۱ کتاب را هم نمی‌خوانید؟

اگر شما هم از این ویژگی برخوردار هستید که در طول ۱ سال چند کتاب رها شده و نیمه کاره دارید و اصلا نمی‌توانید کتاب‌هایتان را تمام کنید باید بگوییم حسابی به این برنامه نیاز دارید.
اگر قبول دارید که زمان شما بدون کتاب خواندن هدر می‌رود یا کمی حس تنبلی دارید این برنامه راه چاره شماست.

آیا در طول ۳۶۵ روز ۱۰ ساعت هم وقت ندارید؟

این دیگر واقعا جای تعریف دارد! کسی که در طول ۱ سال یا ۳۶۵ روز به اندازه نصف روز هم برای خواندن یک کتاب وقت نداشته باشد یعنی از ۸۷۶۰ ساعتی که در اختیار دارد ۱۰ ساعت را برای یادگیری علم جدید صرف نکند دیگر چطور می‌خواهد حرفی برای گفتن داشته باشد؟
بیایید این عادت را با کمک بوکزیستو ترک کنید و حداقل در همین ماه پیش رو یک کتاب را آن طور که دوست دارید تمام کنید.

کارگاه چلکتاب بوکزیستو

چرا و چگونه باید یک برنامه برای مطالعه داشته باشیم؟

برنامه داشتن چرا برای شما باید مهم باشد؟

برنامه داشتن برای خیلی از افراد موفق همیشه مهم‌ترین اصل در شروع کار بوده، اگر شما هم می‌خواهید یک کتاب را با موفقیت تمام کنید چرا آن را خوب شروع نکنید؟ چرا نباید برنامه ریزی خوبی داشته باشید؟

اگر برنامه داشته باشید چه اتفاقی می‌افتد؟

برنامه‌ریزی شما را می‌تواند کمی در عمل انجام شده قرار دهد و به بهبود اوقات فراغت شما و زمان بندی صحیح کار کمک می‌کند و همچنین می‌تواند محرک شما در تمام کردن هرچه سریع‌تر کتاب‌هایتان باشد. این همان خلا کارهای بدون برنامه است که قرار است در چند قدم بعدی حل شود.

کارگاه چلکتاب بوکزیستو

برنامه ریزی اصولی برای مطالعه

suspect

همراهی بوکزیستو با شما

چطور برنامه بوکزیستو به شما کمک می‌کند؟ 😎

با یک دکمه و تنها چند قدم ساده برنامه ما روی گوشی و تقویم شما نصب می‌شود و کافیست از همان روز اول منتظر اعلانیه‌های از پیش تنظیم شده‌ای روی تقویم تلفن‌تان باشید، من‌بعد فقط به مطالعه کتاب بچسبید.

چطور از برنامه ریزی بوکزیستو نهایت استفاده را ببریم؟

تمام وقتی که باید برای مطالعه کتاب صرف کنید از پیش روی تقویم تنظیم شده و شما می‌توانید از هر تاریخی که برنامه را دریافت کنید، منتظر یکم ماه پیش رو باشید.

اعلانیه‌های تقویم روی گوشی شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید طبق برنامه‌ای که ما پیشنهاد می‌کنیم رفته رفته زمان مطالعه را افزایش دهید تا اینکه کتاب در ۳ هفته و با روزی نیم ساعت مطالعه، تمام شود.😍

برنامه کتابخوانی بوکزیستو

بوکزیستو یک هدف را دنبال می‌کند: دیدن آدم‌هایی کتابخوان در کوچه و خیابان‌ها زمانی که از پنجره اتاقمان بیرون را نگاه می‌کنیم…

ماموریت بوکزیستو این‌ است که کتابخوانی را رواج دهد، طوری که مردم برای خریدن یک کتاب جدید مثل غذای خوب رستوران پس‌انداز کنند یا همچون لباس‌های گران قیمت، کتاب هایشان را مراقبت کنند.

ما که در این جایگاه ایستاده‌ایم تمام تلاشمان را می‌کنیم یک خلا را در زندگی بسیاری از افراد پر کنیم و آن نداشتن برنامه ریزی برای کتاب خواندن است. کتاب خواندن از دید ما نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوب است پس دوست داریم همه کتاب‌هایی که انتخاب می‌کنند را تا انتها بخوانند.

حالا قضیه از این قرار است که برای دوستانی که صدها کتاب دارند و می‌خواهند نیمی از آنها را در طول چند ماه بخوانند یک “کارگاه حرفه‌ای بنام چلکتاب” ساخته‌ایم و نسخه میکرو آن را هم در قالب یک “کارگاه ۲۱ روزه کتابخوانی” برگزار کرده‌ایم و حالا همان کارگاه ۲۱ روز را این بار بدون پشتیبانی در اختیار همه قرار داده‌ایم.

اگر دوست دارید بدون پشتیبانی در طول ۲۱ روز یکی از کتاب هایتان را مطالعه کنید این برنامه را رایگان دانلود کنید.

025-clipboard

قدم به قدم تا اتمام هر کتابی که بخوای

025-clipboard

دانلود تقویم رایگان برنامه ریزی مطالعه ۲۱ روزه

مرحله ۱: ابتدا مطمئن شوید که در تلفن همراه خودتان یک اپلیکیشن تقویم را نصب کرده‌اید و حتما حساب گوگل شما به آن متصل است.

مرحله ۲: روی دکمه دانلود رایگان برنامه یا اینجا کلیک کنید و تقویم را در تلفن یا لپ تاپ خودتان باز کنید (مطمئن شوید حساب کاربری شما در گوگل وارد شده است)

مرحله ۳: شما می‌توانید تقویم بوکزیستو را مشاهده کنید که برنامه ریزی‌های مطالعه روی آن انجام شده است. کافیست تقویم را به لیست تقویم های گوگل کلندار خودتان اضافه کنید تا من‌بعد یادآورهای آن را دریافت کنید.

دوستانی که برنامه رایگان را دانلود کرده‌اند

علاقمندانی که پس از همراهی بوکزیستو، بهترین کتاب‌های زندگی‌شان را خوانده‌اند

suspect

۲۱ روز با کتاب

suspect

۲۱ روز با کتاب

suspect

۲۱ روز با کتاب

پخش ویدیو

پرسش های پرتکرار

ما سعی می‌کنیم جای هیچ ابهامی برای شما باقی نمانده باشد

یا برنامه نداریم یا برای کتاب ها اولویتی قائل نمی شویم. چطور این مشکلات قرار است حل شوند؟ فقط باید یک پاسخ صادقانه برای تمام کارهای خودمان پیدا کنیم. اما راه حل این است که ما خودمان را مقید به یک برنامه بدانیم و این برنامه را با یک زمان مشخص به کتابخواندن بپردازیم.

چرا نباید داشته باشیم واقعا؟ بسیاری از ما برای بیشتر کارهایمان برنامه ریزی میکنیم اما علم روزمان را چطور افزایش دهیم؟ بدون کتاب میشود علم روز را دریافت کرد؟ قطعا خیر، پس بهتر است یک برنامه مطالعه داشته باشید تا همیشه بروز باشید.

ما یک برنامه یادآوری زمان مطالعه بر اساس تقویم گوگل طراحی کرده ایم. هر زمان که شما در این صفحه روی دکمه دانلود رایگان کلیک کنید میتوانید خیلی ساده، وارد تقویم اشتراکی و عمومی بوکزیستو شوید و برنامه را دریافت کنید. برنامه ابتدای هر ماه ۲۱ روز برنامه جدید برای شما تنظیم میکند و با یادآورهای از پیش تعیین شده سعی میکند بشما یادآوری کند که چند دقیقه مطالعه کنید.

اگر بشما بگوییم میتوانید در همین ۳ هفته برنامه ریزی مطالعه، میتوانید حداقل یک کتاب مناسب و بیشتر از ۳۰۰ صفحه بخوانید آیا باز هم برایتان جذاب نخواهد بود؟ این برنامه بشما کمک میکند مدلی ساده برای برنامه ریزی را بدون اینکه زمانی برای آن بگذارید در اختیار داشته باشید.

اگر واقعا کتاب هایتان نیمه کاره رها میشود بله به برنامه ریزی نیاز دارید.

قطعا بله. کتاب خواندن یکی از مهمترین کارهای تمام افراد حرفه ای در دنیاست. حتی ورزشکاران هم کتاب های زیادی میخوانند و برای آن برنامه دارند، پس شما هم مثل ما برای کتاب خواندن برنامه ریزی کنید.

پس از پایان برنامه شما طبق روال تقویم به یک عادت ۲۱ روز بصورت نسبی رسیده اید که طی آن عادت دارید در روز ۳۰ دقیقه مطالعه داشته باشید. چه چیزی بهتر از این؟