کارگاه کتابخوانی 21 روزه بوکزیستو

کارگاه کتابخوانی ۲۱ روزه

هدف بوکزیستو آشنایی شما با کتابخوانی است، لذتی که در خواندن کتاب هست را فقط دوستانی میدانند که کتاب از آنها جدا نمیشود… دوست دارید تمام کتاب های مورد علاقه تان را بخوانید ولی زمان یا انگیزه ندارید؟
راه حل ما بشما این است که اجازه دهید کتاب در زندگی شما برای خودش قدم بزند… سپس گه‌گاهی به او سر بزنید… بیایید ماجراجویی خودتان در کتابخوانی را با این کارگاه کتابخوانی شروع کنید…

کارگاه کتابخوانی ۲۱ روزه برای فتح قطورترین کتاب‌های کتابخانه‌تان

layers

چرا ۲۱ روز، چرا کمتر نه؟

اینکه ۲۱ روز درگیر یک کار شویم و روزانه آن را انجام دهیم اصلی اثبات شده است که به ما کمک می‌کند زندگی را برای خلق یک عادت جدید یا تغییر یک عادت شکل دهی کنیم.

کارگاه کتابخوانی

چاشنی ‌های کارگاه کتابخوانی...

داشتن پشتیبان و دوستان دیگر برای کتاب خواندن بخشی از هویت کارگاه کتابخوانی است. اگر در جمعی باشید که طرز فکر شما و نگاه شما به کتاب و مطالعه کردن را تایید کنند شما انرژی بیشتری پیدا می‌کنید.

چرا ۲۱ روز برای همه مفید است؟

برای شما برنامه‌ای داریم که در شما انگیزه کافی را برای مطالعه تحریک می‌کند. در این ۲۱ روز برای هر روز شما یک مقدار مشخصی چالش داریم، چالش بشما در پیشرفت کمک می‌کند.

پس از ۲۱ روز چه می‌شود؟

خلق یک عادت ۲۱ روز طول می‌کشد؛ ولی این فقط نیمی از داستان است شما برای تثبیت همین عادت نیاز به ۲۱ روز دیگر دارید و چه بهتر که همین الان اصول برنامه ریزی ۲۱ روزه را خودتان به کمک این کارگاه کتابخوانی یاد بگیرید.

کارگاه کتابخوانی 21 روزه بوکزیستو

تو هم حوصله نداری تنهایی کتاب بخونی؟

شما اگه دنبال دوستای کتابخوان هستی تا کنارشون یه گروه خوب تشکیل بدی و کتاب بخونی جای درستی اومدی. شما اینجا تنها نیستید به ۲ دلیل؛ اول اینکه دوستان کتابخوان شما اینجا هستند و شما با آنها در یک سفر مشترک حضور دارید.
دوما یک دوستی از بوکزیستو همراه شماست تا هم در مسیر همراهتان باشد هم در مطالعه و برنامه ریزی بهتر کمکتان کند.

یا نکنه از کتاب ها میترسی؟

دیگه کتاب‌ها برات حکم دراکولا رو ندارن، دیگه کتاب خونه‌ها برات قلعه خون‌آشام‌های ترانسیلوانیا نیستن...

هرکسی که با بوکزیستو دوست شده مثل یه سامورایی شجاع سراغ کتاب‌های کتابخونه‌اش رفته و همه رو از دم گرفته ضربه فنی کرده و خونده...

کارگاه کتابخوانی 21 روزه بوکزیستو

آماده‌‌ای تو ۲۱ روز کتاب مورد علاقه‌ات رو تموم کنی؟

انتخاب یک کتاب از کتابخانه خودتان

هر کتابی که شما دوست داشته باشید بخوانید را ما در برنامه برایتان قرار می‌دهیم تا مطالعه آن را شروع کنید.

زمان بندی مطالعه روی تقویم کتابخوانی

روی تقویم و در ابتدای ماه شما یکبار برنامه ای ۲۱ روزه دریافت می‌کنید تا همراه پشتیبان اختصاصی، مسیر مطالعه را طی کنید.

کارگاه کتابخوانی 21 روزه بوکزیستو

برنامه ریزی اصولی برای کتابخوانی

suspect

همراهی بوکزیستو با شما

پشتیبانی بوکزیستو از شما در طول ۲۱ روز در کارگاه کتابخوانی بوکزیستو

یک دوستی بعنوان همراه، کنارتون خواهد بود تا به شما در مطالعه کتابی که انتخاب کرده‌اید کمک کند تا زمانی که کتاب را تمام کنید.

مطالعه کتاب‌های بیشتر در طول ۲۱ روز

شما در طول روز باید یک زمان کافی برای مطالعه اختصاص دهید تا همراه دیگر دوستان توریست، گام به گام پیش بروید و اگر بخواهید کتاب‌های بیشتری مطالعه کنید پشتیبان به شما کمک می‌کند موفق شوید.

میکرو آموزش‌های کتابخوانی

استراتژی شروع این کارگاه کتابخوانی؛ بشما کمک می‌کنیم کتاب مناسبی برای شروع انتخاب کنید تا بتوانید شروعی موفقیت آمیز در کتابخوانی داشته باشید.

ریشه یابی مسئله؛ چرا کتاب نمی‌خوانید؟ مسئله ای که قرار است با پاسخ به آن تمام بهانه‌های کتاب نخواندن را کنار بگذارید… یک تکنیک جادویی…

مختصری از تندخوانی؛ قرار است بخشی از تکنیک‌های تندخوانی را یاد بگیریم که سرعت مطالعه را در کنار افزایش قدرت یادگیری بالا می‌برد.

مختصری از مدیریت زمان؛ مثل خلبان خودکار هواپیما، می‌خواهیم دغدغه‌های مدیریت زمان را از ذهن شما برداریم و روی کاغذ بهترین زمان بندی را پیاده کنیم.

025-clipboard

قدم به قدم تا اتمام هر کتابی که بخوای

دوستان بوکزیستو

علاقمندانی که پس از همراهی بوکزیستو، بهترین کتاب های زندگی‌شان را خوانده‌اند

suspect

۲۱ روز با کتاب

suspect

۲۱ روز با کتاب

suspect

۲۱ روز با کتاب

پخش ویدیو

پرسش های پرتکرار

ما سعی میکنیم جای هیچ ابهامی برای شما باقی نمانده باشد

ما بجای کلمه دوره از سفر کتابخوانی استفاده کردیم چون دوره بار آموزشی دارد در حالی که ما در این سفر قرار است به شما کمک کنیم از خواندن کتاب لذت ببرید. البته که ما چند مبحث خرده آموزش برایتان خواهیم داشت ولی این یک دوره آموزشی نیست بلکه یک همراهی در کتابخوانی است.

شما در این ۲۱ روز حداقل ۱ کتاب کامل ۴۵۰ صفحه ای را میتوانید مطالعه کنید. پس اینکه چند کتاب میتوانید مطالعه کنید بستگی به زمانی است که برای افزایش زمان های مطالعه صرف میکنید اما در زمان برنامه ریزی شده حداقل ۴۵۰ صفحه مطالعه خواهید داشت.

۲۱ روز سفرهای ما از اولین روز هر ماه بمدت ۲۱ روز ادامه خواهد داشت.

بوکزیستو پس از مشکلاتی که با کرونا پیش آمده تمام کارگاه‌هایی که حضوری برگزار می‌شد را در فضای مجازی برگزار می‌کند. ما برای سهولت برگزاری از ابزارهای پراستفاده مثل واتساپ و اسکایپ برای برگزاری و ارتباط استفاده می‌کنیم.

از اسکایپ برای جلسات و همینطور برای ارتباطات خارج از سایت از واتساپ استفاده می‌کنیم. اپلیکیشن‌هایی که انتخاب کرده‌ایم برای همه قابل استفاده هستند.

جلسات بصورت آنلاین در گروه اسکایپ انجام می‌شود و در اولین جلسه تمام برنامه از نظر ساعت زمانی طبق رای گیری انجام می‌شود اما روزهای هفتگی ثابت در طول سفر همیشه ۱ شنبه ها بعداز ظهر و اولین ۴ شنبه شروع سفر خواهد بود.

ما امتیازاتی برای جایزه دادن و جریمه کردن داریم. اگر به اندازه ای که نباید خطا کنید و جریمه شوید (یعنی ۴ امتیاز منفی دریافت کنید) از گروه اخراج شده و هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید را برایتان بازگشت می‌زنیم.

بله چرا نباشد. شما از همین الان هم دوستانی پیدا می‌کنید که در مورد کتاب‎های زیبایی که خوانده‌اند ساعت‌ها زمان برای صحبت دارند و چه صحبتی ارزنده تر از اینکه در مورد بهترین کتاب‌های زندگیمان باشد. از اینها گذشته مهارت های جدیدی یاد می‌گیرید.

بله بهترین چیزی که می‌توانید در دنیا پیدا کنید کارگاه چلکتاب است. چلکتاب بهترین گزینه برای شماست که می‌خواهید خودتان را بعنوان یک کتابخوان حرفه‌ای محک بزنید.

هزینه شرکت در این کارگاه کتابخوانی ۳۰۰ هزارتومان است و اگر شما جزو کسانی هستید که در تخفیف را مشاهده می‌کنید یعنی جزو افراد خوش شانسی هستید که می‌توانند با تخفیف در این کارگاه حضور پیدا کنند.

۲۱ روز برای خلق یک عادت یکی از اصول اثبات شده‌ای است که توسط آقای Maxwell Maltz در “کتاب روانشناسی تصویر ذهنی” معرفی شده است. و ما در کمترین زمان ممکن می‌توانیم بهترین کارایی را در این پروسه داشته باشیم و به زمان و هزینه بیشتری نیاز نداریم.

ما برای همراهی بهتر باشما دوستانی داریم که برای پیگیری تمام مشکلات شما، رسیدگی به کارها، پایه ریزی چالش‌ها و همینطور جمع آوری امتیاز و بررسی کیفیت مطالعه شما قرار است اینجا هستند تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش برود.

پس از خرید بلیط سفر یا کارگاه، می‌توانید در پنل کاربری خودتان دسترسی های لازم را دریافت کنید.

در حساب کاربری خودتان اطلاعات لازم را برای همراهی در جلسات و تقویم برنامه ریزی شده دریافت می‌کنید و در جریان برگزاری کارگاه قرار می‌گیرید. شروع سفر یا شروع کارگاه از اول هر ماه شمسی است و ثبت نامی‌های هرماه، سفرشان را در ماه بعد شروع می‌کنند.

ارزش های ما در کارگاه کتابخوانی ۲۱ روزه

با خودمان روراست باشیم، اگر نمی‌خواهیم یک کتاب را در یک ماه بخوانیم اصلا بهتر است هیچ جایی در موردش صحبت نکنیم.

ما اینجا هستیم به شما کمک کنیم این مشکل را حل کنید، ولی اصل کار خود شما هستید و ما فقط نصف قضیه هستیم.

اگر ببینیم که اهل مطالعه نیستید و انگیزه کافی ندارید از برنامه کارگاه کتابخوانی کنار گذاشته می شوید.

در صورتی که از سفر و سفرنامه ما لذت نبرده باشید و یا انگیزه کافی برای همراهی نداشته باشید ما هزینه شما را بی قید و شرط پس می‌دهیم.

009-bill

قدم به قدم تا اتمام هر کتابی که بخوای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.